Penzion Roztoky U Novaku
Penzion U Novaku ubytovanie Roztoky Aktuálne počasie jasno
Aktuálne počasie
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: 1 °C
Vietor: 23 m/s
 
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion U Novaku / Roztoky

Rodinný penzión U Novákovcov sa nachádza v pokojnom mestečku plnom zelene na predmestí historickej Prahy.

Novo zrekonštruované vnútorné priestory penziónu U Novákovcov a kľudné prostredie dokážu navodiť príjemnú atmosféru po celú dobu vášho pobytu.

Penzion U Novákovcov ubytovanie:
V rodinnom dome vilového typu s veľkou záhradou si môžete vybrať z niekoľkých typov a veľkostí izieb a apartmánov. Tiež je vám k dispozícii pokojná záhrada na posedenie a odpočinok.

Roztoky Penzión U Nováku izby:
Penzión U Novákovcov Roztoky ponúka izby v prevedení 2-lôžkové, 3-lôžkoveéa 4-lôžkové. Všetky izby sú vybavené samostatnou kuchynkou s chladničkou, varičom, varnou kanvicou a základným vybavením pre varenie a stravovanie. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom. Všetky izby sa môžu pochváliť svojou absolútne nadštandardnou veľkosťou!

2-lôžkové izby v prevedení s manželskou posteľou alebo s dvomi oddelenými posteľami.
3-lôžková izba je vybavená manželskou posteľou a samostatným gaučom.
4-lôžková izba je vybavená manželskou posteľou a 2x samostatný gauč alebo 4x posteľ .

Roztoky Penzión U Nováku apartmány:
Penzión U Novákovcov v Roztokách pri Prahe ponúka na ubytovanie aj 6-lôžkový a 4-lôžkový apartmán s vlastnou kuchynkou a sociálnym zariadením. Všetky apartmány sú nefajčiarske. Kychyňky majú vlastnú chladničku, varič, mikrovlnnou rúrou, varnú kanvicu a základné vybavenie riadom na varenie.

Roztoky Penzión U Novákú služby pre hostí:
Penzión U Novákovcov to je kvalitné a lacné ubytovanie pri Prahe. Penzión ponúka možnosť príchodu pre vás na letisko Václava Havla Praha - Ruzyne a odvoz späť. Parkovanie v areáli záhrady. Wifi internet zadarmo a TV na izbe. Stravovanie vlastné alebo je možnosť využiť ponuku reštaurácií len pár metrov od penziónu. K odpočinku s možnosťou večernej pohody pri ohni slúži záhrada pri penzióne.

Penzión U Novákovcov Roztoky u Prahy aktivity v okolí:
Pre športovcov je v okolí penziónu U Novákovcov možnosť vyrážať na pešie i cyklistické výlety. Obľúbená je najmä trasa pri brehu rieky Vltavy (prievozom sa dá dopraviť aj na druhý breh) a prírodnými rezerváciami Roztocký háj - Tiché údolie a Údolie Únetického potoka. Tu sú chránené lesné porasty, niva prirodzeného toku potoka, skalné stepi a zvyšky vresovísk. Je tu možné vidieť napr jašteričku zelenú, vidlochvosta fenyklového alebo Žlnu šedú. Z hľadiska druhového bohatstva hmyzu patrí toto územie k najbohatším v Prahe.

Navštíviť môžete Roztocký zámok, zrúcaninu hradu Okor, Šárecké údolí s prírodným kúpaliskom, Trójskou kotlinu sa Zoologickou a botanickou záhradou. V letných dňoch je možnosť relaxácie na neďalekom kúpalisku v Divokej Šárke priamo v prírodnej rezervácii alebo prírodné kúpanie v tej istej lokalite v priehradnej nádrži Džbán.

Výhodou Roztok a penziónu U Novákovcov je výborná dostupnosť Prahy a to ako vlakom (na Masarykovo nádraží a stanicu Libeň), tak autobusom (stanica metra Dejvická). Cesta autom trvá 10 - 15 minút. V podobnom dosahu sa nachádza letisko Ruzyne.

Penzion Roztoky U Novaku - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Roztoky U Novaku - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Roztoky U Novaku - možnosť pripojenia na internetPenzion Roztoky U Novaku - k dispozícii letná terasaPenzion Roztoky U Novaku - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Roztoky U Novaku - Izby s vlastnou toaletouPenzion Roztoky U Novaku - Iybz sú vybavené televízorom