Penzion Roztoky U Nováků
Penzion U Nováků ubytování Roztoky Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion U Nováků / Roztoky

Rodinný penzion U Nováků se nachází v klidném městečku plném zeleně na předměstí historické Prahy.

Nově zrekonstruované vnitřní prostory penzionu U Nováků a klidné prostředí dokáží navodit příjemnou atmosféru po celou dobu vašeho pobytu.

Penzion U Nováků ubytování:
V rodinném domě vilového typu s velkou zahradou si můžete vybrat z několika typů a velikostí pokojů a apartmánů. Též je vám k dispozici klidná zahrada k posezení a odpočinku.

Roztoky Penzion U Nováků pokoje:
Penzion U Nováků Roztoky nabízí pokoje v provedení 2-lůžkovém, 3-lůžkovém a 4-lůžkovém. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou kuchyňkou s lednicí, vařičem, varnou konvicí a základním vybavením pro vaření a stravování. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Všechny pokoje se mohou pochlubit svojí naprosto nadstandardní velikostí!

2-lůžkové pokoje v provedení s manželskou postelí nebo se dvěma oddělenými postelemi.
3-lůžkový pokoj je vybaven manželskou postelí a samostatným gaučem.
4-lůžkový pokoj je vybaven manželskou postelí a 2x samostatný gauč nebo 4x postel

Roztoky Penzion U Nováků apartmány:
Penzion U Nováků v Roztokách u Prahy nabízí k ubytování také 6-lůžkový a 4-lůžkový apartmán s vlastní kuchyňkou a sociálním zařízením. Všechny apartmány jsou nekuřácké. Kychyňky mají vlastní lednici, vařič, mikrovlnnou troubou, varnou konvici a základní vybavení nádobím na vaření. 

Roztoky Penzion U Nováků služby pro hosty: 
Penzion U Nováků to je kvalitní a levné ubytování u Prahy. Penzion nabízí možnost příjezdu pro vás na letiště Václava Havla Praha - Ruzyně a odvoz zpět. Parkování v areálu zahrady. Wifi internet zdarma a TV na pokoji. Stravování vlastní nebo je možnost využít nabídku restaurací jen pár metrů od penzionu. K odpočinku s možností večerní pohody u ohně slouží zahrada u penzionu.

Penzion U Nováků Roztoky u Prahy aktivity v okolí:
Pro sportovce je v okolí penzionu U Nováků možnost vyrážet na pěší i cyklistické výlety. Oblíbená je zejména trasa při břehu řeky Vltavy (přívozem se lze dopravit i na druhý břeh) a přírodními rezervacemi Roztocký háj – Tiché údolí a Údolí Únětického potoka. Zde jsou chráněny lesní porosty, niva přirozeného toku potoka, skalní stepi a zbytky vřesovišť. Je zde možné spatřit např. ještěrku zelenou, otakárka fenyklového nebo žlunu šedou. Z hlediska druhového bohatství hmyzu patří toto území k nejbohatším v Praze.

Navštívit můžete Roztocký zámek, zříceninu hradu Okoř, Šárecké údolí s přírodním koupalištěm, Trojskou kotlinu se zologickou a botanickou zahradou.

V parných letních dnech je možnost relaxace na nedalekém koupališti v Divoké Šárce přímo v přírodní rezervaci nebo přírodní koupání v téže lokalitě v přehradní nádrži Džbán.

Výhodou Roztok a penzionu U Nováků je výborná dostupnost Prahy a to jak vlakem (na Masarykovo nádraží a nádraží Libeň), tak autobusem (stanice metra Dejvická). Cesta autem trvá 10 – 15 minut. V podobném dosahu se nachází letiště Ruzyně.

Penzion Roztoky U Nováků - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Roztoky U Nováků - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Roztoky U Nováků -  je k dispozici připojení na internetPenzion Roztoky U Nováků -  je k dispozici letní terasaPenzion Roztoky U Nováků - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Roztoky U Nováků - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Roztoky U Nováků - Pokoje jsou vybaveny televizorem